Lakota Grandmothers from South Dakota bij Butterfly Circles
zo 02 apr
|Butterfly Circles
Deze 2 wijze zussen, grootmoeders en dochters van een heel gekende Chief Dull Knife zijn voor het eerst in België. In 2012 zijn ze samen met de Indiginous Grandmothers gereisd naar Rome waar ze ontvangen werden door de paus.


Tijd en locatie
02 apr 2023, 14:00 – 20:00
Butterfly Circles
Over het evenement
Wat kunnen wij van deze Indiaanse Elders en hun spiritualiteit leren?
De basis van hun levensvisie is Mitakuye Oyasin in de Sioux-taal : we zijn allen met alles wat leeft rondom ons verbonden.
Als ze het uitspreken maken ze de verbinding met de onzichtbare en zichtbare wereld. Ze beseffen dat alles wat wij doen effect heeft op de rest van de wereld. Alles is met elkaar verbonden ook al zie je of voel je dat niet meer in onze Westerse mentaliteit.
Spiritualiteit is een manier van leven die je elke dag uitoefent, zoals je elke dag eet of slaapt.
Wij kennen de indianen als een uitstervend ras die verbannen werden naar de reservaten en die uitgeroeid zijn. Maar indianen zijn meer dan ooit veerkrachtig en komen terug op de voorgrond omdat we ze nodig hebben om onze vergane wijsheid terug op te frissen.
Wij in het westen zijn onze authentieke…
Tickets
Lakota Grandmothers from South
€ 80,00
+€ 2,00 servicekosten ticket
Verkoop geëindigd op